sobota, 30 maja 2026

Zawieszki - breloczki wydziergane szydełkiem

      Od czasu do czasu powstają u mnie szydełkowe drobiazgi. W tym poście zaprezentuję szydełkowe zawieszki. Bardzo lubię je dziergać, a poza tym są ostatnio bardzo modne. Do ich wykonania wykorzystałam włóczkę yarnart jeans. wypełnienie to kulka silikonowa. wszystkie prezentowane ozdoby znalazły zastosowanie jako zawieszki do torebek.

       Kwiatki dzwoneczki:


 

       Pierożek i grzybek:



         Precelek:



                                                                     Pozdrawiam gorąco:)

6 komentarzy:

  1. Piękna malutka rzecz i jest fajną ozdobą, pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne zawieszki :)
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  3. Prześliczne!
    Spotykam od czasu do czasu wzory na takie drobiazgi i prawdę mówiąc nie przyszło mi na myśl, jak to wykorzystać. Teraz już wiem. Świetne!
    Pozdrawiam Danusiu.

    OdpowiedzUsuń
  4. Wszystkie są zachwycające. Naprawdę aż miło popatrzeć. Wybrałabym te pierwsze kwiatuszki. Najserdeczniejsze pozdrowionka z Krakowa

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...