Od czasu do czasu powstają u mnie szydełkowe drobiazgi. W tym poście zaprezentuję szydełkowe zawieszki. Bardzo lubię je dziergać, a poza tym są ostatnio bardzo modne. Do ich wykonania wykorzystałam włóczkę yarnart jeans. wypełnienie to kulka silikonowa. wszystkie prezentowane ozdoby znalazły zastosowanie jako zawieszki do torebek.
Kwiatki dzwoneczki:
Pierożek i grzybek:
Precelek:
Pozdrawiam gorąco:)






Piękna malutka rzecz i jest fajną ozdobą, pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńCudne zawieszki :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Cudne Danusiu
OdpowiedzUsuńPrześliczne!
OdpowiedzUsuńSpotykam od czasu do czasu wzory na takie drobiazgi i prawdę mówiąc nie przyszło mi na myśl, jak to wykorzystać. Teraz już wiem. Świetne!
Pozdrawiam Danusiu.
Urocze maleństwa :-)
OdpowiedzUsuńWszystkie są zachwycające. Naprawdę aż miło popatrzeć. Wybrałabym te pierwsze kwiatuszki. Najserdeczniejsze pozdrowionka z Krakowa
OdpowiedzUsuń